Gönüllü Giriş Yap Kayıt Ol Kayıt Hediye Et Foreign Runner Registration

bro’event

brologo_hakkimizdatp

bro’event olarak, her etkinliğin kalıcı bir izlenim yaratmak adına eşsiz bir fırsat olduğuna inanıyor; sunduğumuz ‘deneyim tasarımı’ odaklı hizmet anlayışımızla, etkinliklerinizi unutulmaz anılara dönüştürüyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne gerçekleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası organizasyonlar sayesinde ‘spor etkinlikleri’ alanında uzmanlaşarak, yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelerle tam kapsamlı hizmet veren yeni nesil bir ‘deneyim tasarımı’ ajansı haline geldik.

Tecrübeli ve profesyonel ekibimizle birlikte başta spor etkinlikleri, turnuvalar ve yarış organizasyonları olmak üzere, kurumsal motivasyon etkinlikleri, ürün lansmanları, stant hizmetleri, toplantı organizasyonları ve deneyimsel pazarlama kampanyaları gibi özel ihtiyaçlarınıza uygun şekilde tasarlanmış ve kişiselleştirilmiş etkinlikler yaratıyoruz.
‘Deneyim tasarımı’ yaklaşımımız; yaratıcılık, yenilikçilik ve iş birliği temeline dayanıyor. Markanızın hedef kitlelerine ulaşabilmesi için özgün, etkileyici ve sıra dışı deneyimler yaratıyoruz. Müşterilerimizle yakın bir iş birliği içinde çalışarak hedeflerini, değerlerini ve vizyonlarını anlamak için çaba gösteriyoruz. Farklı sektörlerdeki bilgi birikimimiz ve uzmanlığımızı kullanarak fikirlerimizi hayata geçiriyoruz.

bro’event olarak kalıcı bir izlenim bırakmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya kararlıyız. Bir spor etkinliği düzenlemek, yeni bir ürün lansmanı yapmak, hedef kitlenizi etkilemek veya marka farkındalığı oluşturmak istiyorsanız, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

bro’event’in başarıyla gerçekleştirdiği bazı organizasyonlar:

Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası (2023)
Bosphorus Cup (2015-2023)
Türkiyenin En Hızlısı (2015-2023)
U17 Avrupa Su Topu Şampiyonası (2023)
F5WC Futbol Turnuvası (2017)
Fişekhane Sailing Cup (2022)
EUROSAF Pirat Avrupa Şampiyonası (2019)
Nerf Türkiye Şampiyonası (2019)